Untappd

Yeme - İçme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Untappd
Untappd mobil uygulama cep telefonunuzda yer alan oldukça farklı bir mobil uygulamadır.

Untappd mobil uygulaması Android cep telefonunuzda kullanmaya başlayacağınız oldukça farklı fakat eğlenceli bir mobil uygulamadır. Her ğlkenin adetleri, gelenekleri olduğu gibi özel bira çeşitleri de mevcuttur. Uygulamamız ile bu çeşitliliğe mobil cihazınızdan göz atabilirsiniz. 

Alkol alıyorsanız ve gezmek sizin için bir hayat felsefesi ise gittiğiniz şehirlerde bira çeşitlerinin tadına bakmak için öncelikle Untappd uygulamasına göz atmanız sizlere büyük bir fayda sağlayacaktır. Gitmiş olduğunuz ülkelerin bira çeşitlerini aklınızda tutmak oldukça zor olacaktır. Fakat hiç endişe etmeyin bu konuda Untappd mobil uygulaması sizlere yardımcı olacak, sizin yerinize uygulamamız biraları aklında tutup sizlere sunacaktır.

Bu tarz bir hizmetten yararlanmak için uygulamayı Android mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirin. Uygulama sayesinde sadece bira çeşitliliğine değil alkollü mekanların adresini de bulabilirsiniz. Daha önce göz attığınız biraları tadan arkadaşların yorumlarına değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Bunun için saatlerce araştırma yapmanıza hiç gerek yoktur. Untappd uygulaması sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. 

Daha Fazla Göster
Untappd indir
DİĞER SÜRÜMLER